loader image

Investavimas per gyvybės draudimą 2023-01-31

APIE KĄ BUS KALBAMA?

Norintys pradėti įdarbinti savo pinigus dažnai neišvengia vienos paprastos klaidos: vietoje to, kad startuotų domėdamiesi baziniais finansiniais produktais ir investavimo metodikomis, iškart imasi bandyti analizuoti ir gilintis į sudėtingas sistemas ar investavimo priemones. Ir dažnu atveju nusivilia, nes viskas pasirodo pernelyg sudėtinga – motyvacija išblėsta. Blogiausia, nesiima jokių veiksmų, nesukuria jokio rezultato.

Norint išsiugdyti tvirtus finansų valdymo įpročius, reikėtų pradėti nuo bazinių žinių ir bazinių investavimo produktų. Nes kai supranti juos, visa kita suprasti – daug lengviau. Vienas populiariausių ir paprasčiausių įrankių norintiems pradėti investuoti – investicinis gyvybės draudimas. Seminaro lektoriai jį ne tik išsamiai apžvelgs nuo A iki Z, bet ir palygins su kitais įrankiais, aptars, ką reikėtų rinktis skirtingose situacijose.

SEMINARO METU SUŽINOSITE:

 • Kuo skiriasi aukštą ir žemą finansinį intelektą turinčių žmonių mąstymas
 • Pensijų fondų ir kaupiamojo draudimo rinkos reputacija ir kas ją kuria
 • Investicinio gyvybės draudimo sutarties sudarymo kaštai
 • Investicinio gyvybės draudimo palyginimas su:
  – II pakopos pensijų fondais,
  – III pakopos pensijų fondais,
  – ETF pirkimu per vertybinių popierių sąskaitą.
 • Praktinė dalis: skirtingų kaupiamojo draudimo bendrovių produktų palyginimas
 • Mitai apie taupymą ir investavimą

Vis dar kyla klausimas AR VERTA?

BONUSAS: po seminaro bus suteikta NEMOKAMA pirma asmeninė konsultacija Tavo situacijai apžvelgti su konkrečiais patarimais, kad iš tiesų imtumeisi veiksmų jau dabar!